Právě teď doprava do PPL boxů za 45 Kč

Kariéra

Procesní manažer

Baví Vás řešit zdánlivě neřešitelné a pomocí kreativní posloupnosti kroků a kombinací postupů umíte docílit efektivnější organizace práce? Jste analytický typ a zbožňujete nové technologie? Pojďte s námi rozhýbat naše procesy!

Zjistit více

E-mailing specialist

Zajímá Vás online marketing a hledáte prostor, kde rozvinout svůj potenciál? U nás můžete! Pojďte přeměnit své kreativní nápady v realitu. Zákazníky je potřeba si hýčkat, a proto nyní hledáme Vás! Stanete se důležitým spojovacím článkem v budování vztahů a posilování důvěry s nimi.

Zjistit více

Obchodní zástupce – Plzeňský kraj

Preferujete práci v „terénu“, každodenní cestování a kontakt s lidmi Vás naplňuje? Jste komunikativní typ s výbornými prezentačními a vyjednávacími schopnostmi? Velkým pomocníkem může být Vaše nadšení pro sport a znalost sportovní výživy.

Zjistit více

Vedoucí nákupního oddělení

Úspěšné vedení strategického nákupu je jeden z hlavních pilířů správného fungování výrobní firmy. Uznáváte stejný názor a víte jak na to? Umíte hledat nové cesty, jak kombinovat požadavky výroby s možnostmi dodavatelů? Uvítáme zkušeného profesionála/ku z oblasti nákupu, vyjednavače a lídra pro náš tým nákupu.

Zjistit více

Area Sales Manager

Jste obchodníkem tělem i duší, nové výzvy a příležitosti jsou Vaším hnacím motorem nikoliv překážkou? Pokud je obchod pro Vás vášní, umíte efektivně vést svůj tým a dokážete společně dosáhnout stanoveného cíle – hledáme právě Vás! Budujte s námi LOVEbrand NUTRENDU!

Zjistit více

Technik ve výrobním provozu

Baví Vás opravovat stroje a technické myšlení patří mezi Vaše přednosti? Pokud umíte reagovat na vzniklou situaci pohotově a poradit si, rádi Vás přivítáme mezi naše techniky!

Zjistit více

Key Account Manager

Ovládáte cizí jazyk a rádi byste navázali na svoje zkušenosti z role obchodníka?

Zjistit více

Senior Graphic Designer

Design má u nás naprosto zásadní místo a nikoho nemusíte dvakrát přesvědčovat, proč to má smysl. Pokud to vnímáte stejně, čiší z vás originalita, máte „estetické oko“ a umíte přijímat kreativní výzvy – oznamujeme vám dobrou zprávu! A to v podobě volné židle, která by vám mohla sedět jako na míru dělaná.

Zjistit více

Pracovník/ce výroby v potravinářství

Vyhovuje Vám manuální práce a rádi za sebou vidíte hmatatelný výsledek?

Zjistit více

Kuchař/ka NUTREND World

Když jste se rozhodoval/a, co budete dělat – „kuchařina“ pro Vás byla jasná volba. V kuchyni jste jako doma a nyní Vás láká něco nového? Chcete získat zkušenosti i z moderní gastronomie? Na začátku Vám vše vysvětlíme, ale chuť do práce si musíte přinést s sebou. Připojte se k našemu týmu profesionálů unikátního konceptu self-service a open kitchen restaurace.

Zjistit více

Trenér/ka fitness NUTREND World

Sdílíte nadšení pro fitness a chcete inspirovat i ostatní k aktivnímu životnímu stylu? Ozvěte se nám! Hledáme srdcaře, pro kterého bude práce zároveň koníčkem a bude ho bavit. Staňte se novou tváří našeho fitness!

Zjistit více

Recepční hotelu NUTREND World

Komunikace s hosty na denní bázi, je to, co Vás baví a stejně výborně vše zvládnete i v angličtině? Hledáme pozitivně naladěného kolegu/kolegyni s příjemným a profesionálním vystupováním, který/á umí zachovat klidnou tvář i v náročnějších situacích. Spokojený host je pro nás na prvním místě, souhlasíte? Ozvěte se nám a připojte se do týmu!

Zjistit více

Dárek k nákupu nad 2 500 Kč

Získejte stylové tričko nebo crop top

Dárek k nákupu nad 2 500 Kč

Užijte si proteinové léto

Ochutnat
Užijte si proteinové léto

Tak čistá, jako příroda sama

Objevit
Tak čistá, jako příroda sama

Odebírejte náš newsletter

a získejte přehled o aktuálních akcích a novinkách.

Doprava ZDARMA při nákupu nad

Vyberte si dárek ke každému nákupu

Speciální akce každý měsíc

Používáme kvalitní a značkové suroviny

Rychlá expedice vaší objednávky

Nutriční poradenství pro vás

Copyright © 2024 NUTREND D. S., a.s. Všechna práva vyhrazena